Ubytování

Nabízíme k pronájmu apartmány v domě na náměstí. Součástí domu je cukrárna/kavárna/vinárna.

Celkem se jedná o 4 apartmány:

  • jeden 2 - lůžkový
  • jeden 3 - lůžkový
  • jeden 4 - lůžkový
  • jeden 5 - lůžkový

Každý s vlastním sociálním zařízením, kuchyňkou i úložným prostorem. Parkování možné přímo na náměstí před domem. Dům poskytuje ubytování pro 1 až 20 osob ve 4 apartmánech.


Ložnice a pokoje:

Apartmán č. 2:

Apartmán s jednou manželskou postelí, situován 1+KK. Vlastní sociální zařízení, úložné prostory k dispozici. V kuchyňském koutě k dispozici lednička, elektrický vařič, rychlovarná konvice. Dětská postýlka k zapůjčení.

Apartmán č. 3

Apartmán s jednou manželskou postelí a jedním lůžkem, situován 2+KK. Pohodlný gauč formou přistýlky. Vlastní sociální zařízení, úložné prostory k dispozici. V kuchyňském koutě k dispozici lednička, sporák, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba. Dětská postýlka k zapůjčení.

Apartmán č. 4

Apartmán s jednou manželskou postelí a dvěma samostatnými lůžky, situován 1+KK. Pohodlný gauč formou přistýlky. Vlastní sociální zařízení, úložné prostory k dispozici. V kuchyňském koutě k dispozici lednička, myčka, trouba, sklokeramická deska, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba. Dětská postýlka k zapůjčení.


Stravování

Stravování

Nabízíme možnost snídaní v naší zaběhlé cukrárně - kavárně přímo v domě s apartmány.

Sociální zařízení

Sociální zařízení

Každý apartmán má své vlastní sociální zařízení.

Doprava, parkování

Doprava, parkování

Parkování je možné přímo před domem na náměstí, dále pak kousek opodál, za domem.

turistika

Výlety, atrakce, zábava

V okolí se nachází golfové hřiště, víceúčelové sportovní hřiště (minigolf, tenis, posilování), veřejné koupaliště Osika v dojezdu cca 4 km. V zimním období jsou zde upravené běžecké trasy, sjezdovka Hradiště v dosahu cca 2 km. V Nové Bystřici se také nachází velká sportovní hala s možností pronájmu.


Zavolejte nám, rádi Vám sdělíme více informací.