BaP Batista s.r.o.

Proč dát přednost BaP Batista s.r.o. před konkurencí?

"Staráme se o Vaše lesy tak, aby rostly s Vámi!"

Až do roku 1993 sahají kořeny naší lesnické firmy BaP Batista s.r.o.. Základy společnosti pevně stojí na hodnotách jako je úcta k přírodě, rodině a zákazníkovi. V roce 2000 jsme se přetransformovali na společnost s ručením omezeným a tím upevnili svoji pozici v jihočeském rybníce lesních hospodářů.

Dřevo, lesy a příroda kolem nás

Lesy v našem vlastnictví udržujeme v ekologické rovnováze a ve zdravé kondici. I přesto, že se zabýváme těžbou dřeva, lesy opětovně zalesňujeme a čistíme tak, aby v nich bych zachován přirozený biorytmus. Věříme, že příroda kolem nás je to nejcennější, co můžeme svým potomkům odkázat. A právě z tohoto důvodu děláme vše proto, aby náš odkaz měl skutečnou hodnotu.

Výkup lesů

Jste vlastníkem lesa v Jižních Čechách nebo na Vysočině? Nemáte čas, finance nebo zkušenosti s jeho obhospodařováním? Rádi jej od Vás odkoupíme. Váš les proměníme v malý kousek ráje a Vám odpadnou zbytečné starosti.

Těžba a výkup dřeva

Připomíná Váš les nepropustnou džungli? Je načase postarat se o jeho oživení a provzdušnění. Nastala chvíle pro těžbu dřeva. Zajistíme nejen těžbu dřeva, ale rovnou i jeho výkup. Záleží pouze na Vašich potřebách a požadavcích.

Okolní krajina náš zásah ani nepozná. Vždy se chováme maximálně ohleduplně a šetrně k okolnímu prostředí.

Zajímá Vás cena výkupu dřeva a lesů? Objektivně můžeme říct: „Ta nejlepší“. Díky naší spolupráci s českými i zahraničními dřevařskými společnostmi a naší touze po zachování zdraví lesních porostů, přicházíme k našim klientům s výkupními cenami, odpovídajícími reálné hodnotě lesa.

Palivové dřevo a dřevo do krbů

Náš sklad v Nové Bystřici u Jindřichova Hradce je připraven dodat vám tolik štípaného palivového a krbového dřeva, kolik právě potřebujete. Dřevo měkké i tvrdé, čerstvé i suché, vždy skladem a za velmi příjemné ceny. Ekologické topení vnese vůni dřeva až k Vám domů.

Pět důvodů proč zvolit spolupráci s BaP Batista s.r.o.:

  • spokojenost klienta je i naší spokojeností – zásadně jednáme na rovinu, s úctou k zákazníkovi
  • splníme to, co slíbíme – žádných planých slibů se od nás nedočkáte, to, co řekneme, to platí
  • poradenství zdarma – dřevu a lesům rozumíme, poradit Vám je pro nás maličkost
  • plníme své závazky včas a do nejmenších detailů – garance skvělé ceny u nás jde ruku v ruce s garancí dodržování platebních a jiných termínů
  • nic před Vámi netajíme – nahlédněte do obchodního rejstříku a přesvědčte se sami.​

 

Aktuality

DO 20 KM OD NOVÉ BYSTŘICE VYKUPUJEME I KŮROVCOVÉ LESY! VOLEJTE 608 162 446.

Nyní časově omezená akce! 

SMRK - suchý, 2 roky starý - 800,- Kč/PRM.

Dřevní zbytky - 500,- Kč/PRM.

Volejte 608 301 673.

Nevíte co darovat svým nejbližším? Kupte dárkové poukazy na palivové dřevo. Kontaktujte nás telefonicky na čísle 608 301 673 a připravíme pro Vás dárkový poukaz.​​

Image

Naši partneři

 

pila fullsack

firmy česko   nové služby

ubytování čr

 

lišta

ÚVOD   |     VÝKUP LESŮ A DŘEVA   |     PALIVOVÉ A KRBOVÉ DŘEVO   |     LESNÍ HOSPODÁŘSTVÍ   |     KONTAKT
  Veškerá práva vyhrazena. © 2016 BaP Batista s.r.o.